Birlikte Paylaşalım

Başarı öykülerinizi, sanat eserlerinizi, fotoğraflarınızı, proje fikirlerinizi ve kısaca paylaşmak istediğiniz herşeyin yeri burası.....
 
Kahraman çocuklarımız, değerli aileleri ve tüm gönül dostlarımız; burada,  yaptığınız resimlerin, hastalıkla mücadelede gösterdiğiniz başarı öykülerinizin, fotoğraflarınızın ve bizlere bu yolda verebileceğimiz hizmet  için önereceğiniz proje fikirlerini paylaşabileceğiniz bir platform yarattık.
 
Tedavilerini başarıyla tamamlayan sevgili çocuklarımız, savaşını sürdürmekte olan kahraman çocuklarımız, bağışta bulunan melek çocuklarımız / yetişkinlerimiz  (kan bağışı , ilik nakli donörlüğü ), bu mücadelelerinde büyük bir özveriyle onların yanında savaşan acıları en derinden hisseden kıymetli aileler, bu hastalıkla mücadele eden yakınlarına ve çevredeki  dostlarına destek olan siz değerli gönül dostları; 
 
bu zorlu süreçlerde herşeye rağmen hayata tutunma ve ayakta kalma adına verilen mücadelelerin , başkalarına örnek olacak hikayelerini paylaşmak istemez misiniz? 
 
kısa da olsa bu dönemde yaşanmış o bir anlık mutlu anları paylaşmak istemez misiniz? 
 
acı veren tedavilerden sonra halsiz düşmüş bedenlerin nasıl son bir gayretle yeteneklerini  bir sanat eserine (resim, fotoğraf, müzik vb.) dönüştürme  çabalarının sonuçlarını  paylaşmak istemez misiniz?
 
bu yolda yapılması gereken daha pek çok hizmet varken, bizlere parlak fikirlerinizle yol gösterecek güzel projelerinizi paylaşmak istemez misiniz? (*)
 
Öyleyse hiç durmayın bizimle bunları paylaşın....
 
 
(*)      Bizimle Paylaşacağınız Projeler;
 
  • Önerilen Proje, dernek yönetim kurulu tarafından onaylandıktan sonra  tüm kullanım hakları ve tek sahibi Çocuk  Kanser Derneği’dir.
  • Önerilen projeler  derneğimizin tüzüğünde tanımlanmış faaliyet alanları içerisinde ve buna hizmet edecek şekilde olmalıdır. Ve özellikle de hasta  çocuklarımızın hizmetine yönelik olmalıdır.
  • Proje kapsamında gerçekleştirilecek etkinlik ve faaliyetlerden proje önericisinin  hiçbir şekilde kar amacı ve beklentisi olamaz.
  • Önerilen Proje ile gerçekleştirilecek tüm etkiliklerde Yönetim Kurulumuzun Onayı gerekir.
  • Projelerde hiçbir şekilde çocuklarımızı suistimal ve rencide edecek yazılı veya görsel materyaller kullanılamaz.
  • Proje kapsamında yürtülecek etkinlik ve faaliyetlerde derneğimize ait “Logo” , “Amblem”  ve “Sloganların” kullanımı yönetim kurulumuzun onayındadır.

Bizimle paylaşmak istediklerinizi cokad@cokad.org mail adresine gönderebilirsiniz...