Derneğimize Üye Olun

Çocuklarımızın acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yaralarımızı hızla sarabilmek için ellerimizi birleştirip çok daha büyük bir aile olmaya ve aktif desteğinize ihtiyacımız var.

Toplumun her kesiminden ve karşılık beklemeden sadece elinden gelenin en iyisini vermeye hazır  "Melek Yatırımcılar" olun.
Öyle ki ; bu yatırımlar  , sağlıklarına kavuştuktan sonra ailesine , yaşadığı topluma ve ülkesine büyük bir kazanım olarak geri dönecek çocuklarımızdır. Unutmayalım ki ; toplumun sağlıklı bir yapıya kavuşması , her alanda insana yapılan yatırımla gerçekleşebilir. 


Çocuklarımız için  ;

Gelin sizler de bize katılın , Üyemiz olun  "Birlikten güç doğar" ilkesiyle hizmete adanmış mevcut  üyelerimizle büyük bir aile olalım , enerjimizi sinerjiye dönüştürelim.

Bunun için;  

    Formunu doldurup bize göndermeniz yeterlidir. (*)


(*)       Üyelik için temel koşullar :

  • 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir.
  • Üye Kayıt Formundaki tüm alanlar mutlaka doldurulmalıdır. (Gerçek ve Doğru bilgilerle)
  • Tüm başvurular Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirildikten sonra kayda alınmaktadır.
  • Üyeliğe kabul onayı ile birlikte üye adayı tarafından belirtilen telefon numarasına bilgi verilecek olup , kabulü yapılan üye diğer işlemlerin tamamlanması için 2 adet vesikalık fotoğrafını (1 adet Üye Kayıt Defterine, diğeri ise üyelere verilecek olan Üyelik Kartında kullanılmak üzere) iletişim adresimize bizzat ya da posta yolu ile iletmelidir. Üyelerin üyelikten ayrılma (istifa,çıkarılma veya ölüm gibi) durumlarında Üyelik Kartı geri alınacaktır.
  • Dernek üyelik aidatımız yıllık 50 TL'dir.
       (Üye Aidatları derneğimizin aşağıda bilgileri verilen Türkiye İş Bankası hesabına yatırılabilir).

 İş Bankası Kurttepe / Adana Şubesi 

 Hesap No  : 6026-0201280

 IBAN  : TR87 0006 4000 0016 0260 2012 80